Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Craig Potton – światowej sławy fotograf przyrody z Nowej Zelandii – apeluje o zaprzestanie wycinki i ochronę Puszczy Białowieskiej. „Błagam osoby wspierające wycinkę o przemyślenie sprawy i ochronę tego najwspanialszego lasu w Europie”.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Zapraszamy na Weekend dla Puszczy

15-6-2017

Od dzisiaj do niedzieli w Puszczy Białowieskiej trwa wydarzenie „Weekend dla Puszczy”. W programie mnóstwo atrakcji – spotkania z Zenonem Kruczyński, Adamem Wajrakiem czy koncert Stanisława Soyki.

czytaj dalej »

Po 35 godzinach aktywiści Greenpeace, Dzikiej Polski, Pracowni na rzecz Wszystkich Istot i obrońcy Puszczy z Czech i Rumunii zakończyli czwartą blokadę ciężkiego sprzętu służącego do wycinki Puszczy Białowieskiej. Maszyny dziś nie wyjadą już do lasu.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Trwa kolejny dzień blokady wycinki w Puszczy

14-6-2017

Aktywiści ekologiczni oraz wolontariusze z Czech rozpoczynają drugi dzień blokady ciężkiego sprzętu do wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Blokada rozpoczęła się we wtorek o świcie. Aktywiści spędzili noc w namiotach rozstawionych miedzy maszynami, by również dzisiaj...

czytaj dalej »

12 czerwca w Krakowie oraz 13 czerwca w Katowicach i Gdańsku odbyły się protesty przeciwko niszczeniu Puszczy Białowieskiej, będące zarazem głosem solidarności z aktywistami będącymi na miejscu w Puszczy. Wszystkie wydarzenia zostały zorganizowane z inicjatywy Pracowni na rzecz...

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »