Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W środę 19 stycznia ruszają prace powołanego przez Instytut Ochrony Środowiska Komitetu Sterującego projektu pn. „Wykonanie zintegrowanego planu zarządzania dla Obiektu Światowego Dziedzictwa Puszcza Białowieska” realizowanego w ramach umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Sezon 2021 za nami

14-1-2022

Szósty sezon aktywności Dzikie Życie RunTeam za nami. W 2021 roku braliśmy udział w 58 zawodach, popularyzując idee ochrony wśród biegających. Inicjowaliśmy akcje podkreślające znaczenie ochrony środowiska oraz promowaliśmy nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

Lokalna społeczność oraz władze Andrychowa chcą poszerzyć rezerwat Madohora o teren źródliska rzeki Wieprzówki oraz Pracicy, spełniający bardzo ważne funkcje wodochronne dla okolicznych miejscowości zmagających się od kilku lat z problemami suszy. Tymczasem Nadleśnictwo...

czytaj dalej »

Kolejny rok za nami, w związku z tym pozwalamy sobie na podsumowanie, jakimi tematami w tym czasie żył nasz miesięcznik. Dziękujemy za każde wsparcie udzielone naszemu czasopismu.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Wszystkiego najdzikszego!

24-12-2021

Z okazji Świąt i rozpoczynającego się Nowego Roku chcemy Ci życzyć, aby dzikość w Tobie i wokół Ciebie miała się dobrze i mogła rozwijać się zgodnie ze swymi naturalnymi rytmami i potrzebami.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »