Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Inwestorzy projektu Ostrołęka C ogłosili zawieszenie finansowania i budowy węglowego bloku. To kolejny po braku finansowania dla inwestycji, spektakularny sukces 3-letniej kampanii społecznej prowadzonej przez Koalicję Stop Elektrowni Ostrołęka C. Koordynator kampanii zapowiada –...

czytaj dalej »

22 lutego 2020 r. w Beskidzie Niskim odbędzie się Łemkowyna Winter Trail, która poprowadzona jest trasami w okolicach Iwonicza-Zdroju.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Koniec Ostrołęki C. Węgiel przechodzi do historii

14-2-2020

Raporty niezależnych ekspertów i analizy opłacalności projektu przygotowane przez Fundację Instrat, które Stowarzyszenie przekazywało Enei i Enerdze od 2018 roku dopiero teraz zostały zrozumiane.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się lutowe wydanie. Szczególnie polecamy artykuł Alana Weissa „Socjotechnika na dzika. O ukrytych intencjach specustawy ASF” o przyczynach realizacji specustawy LexArdanowski.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Clary Williams Roldan i Louise Williams „Rozstanie z plastikiem. Praktyczny poradnik”, w której autorki doradzają jak skutecznie zrezygnować z plastikiem. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »