Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Skandaliczne obrady senackich komisji ws. specustawy ASF

9-1-2020

Skandalem zakończyły się dzisiejsze obrady komisji senackich Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Środowiska w sprawie ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (tzw. specustawa ASF, druk senacki nr 28), która 20 grudnia 2019 została przyjęta...

czytaj dalej »

Już jutro, 9 stycznia, rozpoczną się prace w komisji senackiej nad ustawą o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (tzw. specustawa ASF, druk sejmowy nr 87), która 20 grudnia 2019 została przyjęta przez Sejm. Koalicja Niech Żyją!,...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Sezon 2019 za nami

2-1-2020

Czwarty sezon aktywności Dzikie Życie RunTeam za nami. W 2019 roku braliśmy udział w 90 zawodach, popularyzując idee ochrony wśród biegających. Inicjowaliśmy akcje podkreślające znaczenie ochrony środowiska oraz promowaliśmy nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Zalew interpelacji w Sejmie. Posłowie pytają o Ostrołękę C

30-12-2019

W IX kadencji Sejmu RP złożono już pięć interpelacji poselskich dotyczących sensu budowy Ostrołęki C. Posłowie pytają o brak finansowania i rentowność budowy elektrowni oraz o kwestie klimatyczne i alternatywy w razie rezygnacji z budowy węglowego bloku.

czytaj dalej »

Kolejny rok za nami, w związku z tym pozwalamy sobie na podsumowanie, jakimi tematami w tym czasie żył nasz miesięcznik. W tym roku miesięcznik świętował 25-lecie swojego istnienia. Dziękujemy za każde wsparcie udzielone naszemu miesięcznikowi.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »