Zasady udostępniania

Materiały tekstowe zamieszczone w serwisie mogą być cytowane pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (źródło: www.pracownia.org.pl).

Materiały tekstowe mogą być publikowane (w całości lub części) pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody od Redakcji Witryny pracownia.org.pl. W wersji papierowej konieczne jest podanie dokładnego źródła przedruku oraz przekazania redakcji publikacji z przedrukowywanym tekstem do autoryzacji. W wersji elektronicznej konieczne jest podanie dokładnego źródła pochodzenia materiałów oraz zamieszczenia aktywnego (klikalnego) linka kierującego do oryginalnego tekstu lub fotografii – znajdujących się na stronie Witrynie pracownia.org.pl.

Materiały fotograficzne zamieszczone na Witrynie pracownia.org.pl mogą być wykorzystywane przez osoby fizyczne i podmioty prawne w działaniach o charakterze nie komercyjnym (niedochodowym), w tym:

    • utrwalane na wszelkich rodzajach i typach nośników przeznaczonych do zapisu cyfrowego,
    • zwielokrotniane techniką cyfrową w dowolnej ilości,
    • wprowadzane do pamięci komputera na dowolnej liczbie stanowisk komputerowych oraz do sieci multimedialnej, telekomunikacyjnej, komputerowej, w tym do Internetu,
    • wyświetlane i publiczne odtwarzane,
    • wykorzystane w utworach multimedialnych,

pod warunkiem podania źródła pochodzenia materiałów i autora.

Zabronione jest wprowadzanie wszelkich zmian w treści materiałów fotograficznych, w tym usuwania, zakrywania lub ograniczania czytelności oznaczeń.

Materiały fotograficzne mogą być wykorzystywane w publikacjach drukowanych oraz działaniach o charakterze komercyjnym (dochodowym) pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody od Redakcji Witryny pracownia.org.pl.

Cytowanie tekstów z Witryny pracownia.org.pl

Wszystkie teksty zamieszczone na Witrynie pracownia.org.pl mogą być cytowane i przedrukowywane pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody od Redakcji Witryny pracownia.org.pl.

W wersji papierowej konieczne jest podanie dokładnego źródła przedruku oraz przekazania redakcji jednego egzemplarza publikacji z cytowanym, przedrukowanym tekstem.

W wersji elektronicznej konieczne jest podanie dokładnego źródła przedruku oraz zamieszczenia aktywnego (klikalnego) linka kierującego do oryginalnego tekstu znajdującego się na stronie Witryny pracownia.org.pl.

Deklaracje podatkowe

Przekaż 1,5%

Wesprzyj nasze działania przekazując 1,5% swojego podatku. Pobierz bezpłatny, bezpieczny program do rocznego rozliczenia podatkowego PIT.