PRACOWNIA 12.04.2012

Pracownia otrzymała Dyplom Szczególnego Uznania od redakcji Ekonatury

ekonatura-dyplom-2012.jpg

Nasze stowarzyszenie zostało wyróżnione Dyplomem Szczególnego Uznania w ramach „Laurów Ekoprzyjaźni 2011”. Wyróżnienie to otrzymaliśmy za „wspieranie edukacji ekologicznej w Polsce”.

„Laury ekoprzyjaźni” przyznawane były przez redakcję ogólnopolskiego miesięcznika Ekonatura z Wrocławia po raz czwarty.

Wręczenie tegorocznych wyróżnień odbyło się 12 kwietnia we Wrocławiu w auli Uniwersytetu Ekonomicznego. Pracownię reprezentował Krzysztof Okrasiński, który osobiście odebrał Dyplom Szczególnego Uznania.

Otrzymane przez Pracownię wyróżnienie to kolejny dowód na to, że prowadzona przez nasze stowarzyszenie edukacja ekologiczna, której celem jest kształtowanie człowieka wrażliwego na przyrodę i gotowego do aktywnego podejmowania działań dla jej ochrony, jest w kraju zauważana i doceniana

mówi Radosław Ślusarczyk, prezes Pracowni

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot
Osoba kontaktowa: Radosław Ślusarczyk, Prezes Zarządu PNRWI
tel. 660 538 329; e-mail: [email protected]
ul. Jasna 17, 43-360 Bystra
tel.: (+48) 33 817 14 68

Puszcza Białowieska