Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Puszcza Białowieska

Organizacje pozarządowe biją na alarm: działania planowane przez Lasy Państwowe zaszkodzą Puszczy Białowieskiej

Do wtorku trwały konsultacje publiczne aneksów do planów urządzenia lasu dla trzech nadleśnictw w Puszczy Białowieskiej: Białowieży, Browska i Hajnówki. Organizacje pozarządowe zrzeszone w Koalicji Kocham Puszczę złożyły do... Zobacz więcej »

● DZIKIE ŻYCIE

Szymon Hołownia gościem 57 spotkania Klubu Myśli Ekologicznej w Katowicach

28 maja 2019 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się 57 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Szymon Hołownia, dziennikarz, pisarz, publicysta i działacz społeczny. Patronat nad spotkaniem objął... Zobacz więcej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Akcjonariusze poważnie zaniepokojeni – Enea pod ostrzałem pytań o sens budowy Ostrołęki C

Ostrołęka C wywołała burzliwą dyskusję podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki Enea 20.05.2019 r. Wynika z niej, że akcjonariusze są poważnie zaniepokojeni rosnącym długiem spółki, która, jak powiedział jeden z nich,... Zobacz więcej »

ZAPROSZENIE DO DZIAŁANIA

STOP dewastacji gór! 

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska, Andrzeja Szweda-Lewandowski, przygotował skandaliczny projekt rozporządzenia, który umożliwi dewastację górskiej przyrody. Apelujemy do wszystkich miłośników gór i turystów o podpisanie apelu do premiera Morawieckiego o powstrzymanie szkodliwej zmiany prawa.

Wyślij apel!

 

NAJNOWSZY NUMER

Mazury i drogi, polowania, Wisłą wpław, budownictwo naturalne, Ukraina i nowe parki narodowe. Najdziksza lektura na rynku!

SPRZEDAŻ MIESIĘCZNIKA

Kup Dzikie Życie w wersji papierowej, elektronicznej w formatach epub i mobi, a także w serwisach ekiosk.pl i egazety.pl!