Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Biomasakra w Senacie – nie zatrzymana, ale zminimalizowana

30 lipca miało miejsce posiedzenie senackiej Komisji Środowiska w związku z przygotowanym przez Ministerstwo Środowiska i Lasy Państwowe projektem nowelizacji Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Celem projektu jest zmiana definicji... Zobacz więcej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Rządowy projekt zmieniający definicję drewna energetycznego wybitnie szkodliwy – stanowisko przedstawicieli nauki przesłane do Senatu i Ministerstwa Środowiska

W czwartek 30 lipca br. w Senacie procedowany będzie rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii (druk nr 455 i 480), który wprowadza definicję „drewna energetycznego”. Projekt został przyjęty przez Sejm w... Zobacz więcej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Czy Sejm wyśle dzieci na polowania?

W najbliższą środę, 22 lipca, o godzinie 12.00 podczas posiedzenia Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa odbędzie się rozpatrzenie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo łowieckie (druk nr 49),... Zobacz więcej »

 

NAJNOWSZY NUMER

Ekologia głęboka, Ludwik Tomiałojć, Świętokrzyski Park Narodowy, tygrys amurski, Jerzy Harasymowicz, felietony. Najdziksza lektura na rynku!

SPRZEDAŻ MIESIĘCZNIKA

Kup Dzikie Życie w wersji papierowej, elektronicznej w formatach epub i mobi, a także w serwisach ekiosk.pl i egazety.pl!