Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE

Miesięcznik Dzikie Życie zaprasza na konferencję naukową „Korzenie. Problemy badań i ochrony dziedzictwa przyrody i kultury Gór Świętokrzyskich”

23 października 2021 roku w Geonatura Kielce – Centrum Geoedukacji odbędzie konferencja naukowa „Korzenie. Problemy badań i ochrony dziedzictwa przyrody i kultury Gór Świętokrzyskich”. Patronat medialny nad konferencją objął... Zobacz więcej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Liściasta nerwica i bezwzględne ptaki atakują w Gminie Wilkowice

13 października 2021 r. do Urzędu Gminy w Wilkowicach (woj. Śląskie) wpłynęła petycja mieszkańców, którzy apelują o wycięcie wszystkich drzew i krzewów z Parku Wolności. Bujna roślinność powodować ma szereg niedogodności dla... Zobacz więcej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Ostrołęka C: niepoważna odpowiedź na poważne zastrzeżenia – reakcja na oświadczenie inwestora

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot podtrzymuje wszystkie zarzuty do Raportu środowiskowego dla elektrowni gazowej w Ostrołęce. Energa SA nie przedstawia żadnych konkretnych danych ani argumentów merytorycznych na poparcie... Zobacz więcej »

ZAPROSZENIE DO DZIAŁANIA

 

WESPRZYJ proces przeciwko bezkarności myśliwych 

9 września 2021 r. ruszył proces, dotyczący zastrzelonego z broni myśliwskiej szesnastolatka. Pracownia wspiera tę sprawę finansowo, bo nie zgadzamy się na lekceważenie tragedii do jakich dochodzi wcale nie rzadko w czasie polowań. W ostatni weekend właśnie w czasie polowania znów został postrzelony chłopiec, tym razem czternastoletni. Jeśli chcesz nam pomóc w dochodzeniu sprawiedliwości i wprowadzaniu systemowych zmian do prawa łowieckiego, możesz wesprzeć zbiórkę na ten cel:

Wspieram zbiórkę 

 

NAJNOWSZY NUMER

Dzikie pływanie, Łysiec, badacze Puszczy Białowieskiej, ochrona przyrody przez zaniechanie, Lex Izera. Najdziksza lektura na rynku!

SPRZEDAŻ MIESIĘCZNIKA

Kup Dzikie Życie w wersji papierowej, elektronicznej w formatach epub i mobi, a także w serwisach ekiosk.pl i egazety.pl!