Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DRAPIEŻNIKI

Apel do mediów: dość grania wilkiem dla tanich emocji i klikalności

W związku z publikacjami dotyczącymi śmierci mężczyzny na Podkarpaciu i niepotwierdzonymi informacjami udziału w tym wydarzeniu wilków, Pracownia na rzecz Wszystkich Istot apeluje o nie rozpowszechnianie mitów i kłamstw dotyczących... Zobacz więcej »

● GÓRY

Słowaccy przyrodnicy mają poważne obawy w związku z inwestycją narciarską w Dolinie Goryczkowej

Rozbudowa stacji narciarskiej i kolei linowej zlokalizowanej w Dolinie Goryczkowej w Tatrzańskim Parku Narodowym tuż przy granicy ze Słowacją stanowi poważne zagrożenie dla unikatowej przyrody nie tylko po polskiej stronie. Dlatego też... Zobacz więcej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

PSL i PiS znoszą obowiązkowe badania dla myśliwych, które sami wprowadzili. To zagrożenie dla bezpieczeństwa Polek i Polaków!

Głosami posłów PiS i PSL w czwartek, 26 stycznia, Sejm przegłosował zniesienie obowiązkowych badań lekarskich dla myśliwych. Projekt ustawy o zmianie ustaw w celu likwidowania zbędnych barier administracyjnych i prawnych (druk 2628) trafi... Zobacz więcej »

 

NAJNOWSZY NUMER

Dziki Wrocław, szczyt klimatyczny COP27, Odra, dzikie ogrody, dzikie pływanie w Brazylii. Najdziksza lektura na rynku!

SPRZEDAŻ MIESIĘCZNIKA

Kup Dzikie Życie w wersji papierowej, elektronicznej w formatach epub i mobi, a także w serwisach ekiosk.pl i egazety.pl!