Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE

Miesięcznik Dzikie Życie poleca książkę Bartłomieja Świderskiego „Anna na tropie tygrysa”

Ukazała się książka Bartłomieja Świderskiego „Anna na tropie tygrysa” z ilustracjami Aleksandry Gołębiewskiej. Skierowana jest głównie dla 8-12 latków i wszystkich kochających las. Patronat medialny nad wydaniem książki objął... Zobacz więcej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Sukces dla lasów i klimatu! Europarlamentarzyści z Komisji ENVI zagłosowali przeciwko uznawaniu spalania lasów za odnawialne źródło energii

W poniedziałek i wtorek (16 i 17 maja) członkowie Komisji Ochrony Środowiska Parlamentu Europejskiego (ENVI) głosowali nad poprawkami dotyczącymi ograniczenia kwalifikowania energii cieplnej i elektrycznej pochodzącej ze spalania drewna i... Zobacz więcej »

● GÓRY

Kotarz bezpieczny! Radni odrzucili plany zabudowy deweloperskiej Hali Jaworowej

Z radością przyjęliśmy efekt dzisiejszego głosowania w sprawie odstąpienia od zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz odstąpienia od sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy... Zobacz więcej »

ZAPROSZENIE DO DZIAŁANIA

 

Podpisz PETYCJĘ przeciwko budowie muru w sercu puszczy Białowieskiej 

Podpisz apel do przewodniczącej Komisji Europejskiej, aby zatrzymać budowę szkodliwego muru na granicy polsko-białoruskiej, który będzie miał katastrofalne skutki dla przyrody Puszczy Białowieskiej.

Podpisuję petycję! 

 

NAJNOWSZY NUMER

Praca przyrodnika, wydra, ochrona klimatu, bezpieczeństwo energetyczne, Jacek Karczewski, Bufo bufo. Najdziksza lektura na rynku!

SPRZEDAŻ MIESIĘCZNIKA

Kup Dzikie Życie w wersji papierowej, elektronicznej w formatach epub i mobi, a także w serwisach ekiosk.pl i egazety.pl!