Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

29 listopada 2022 r. w Tychach odbędzie się 80 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościnią będzie Magdalena Płonka, ekspertka w dziedzinie edukacji oraz projektowania mody, obrończyni praw praw zwierząt. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Zapraszamy na XVIII edycję Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury, który odbędzie się 19-20 listopada 2022 r. w Centrum Kultury Izabelin. Patronat medialny nad Festiwalem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna i dziennikarz WP, Tomasz Molga, zgodnie z wyrokiem Sąd Apelacyjnego w Warszawie V Wydział Cywilny z dn. 24 października 2022 r., przepraszają Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot i jej członka, Rafała Kurka, za szkalujący artykuł,...

czytaj dalej »

Kup najnowszy, listopadowy numer Miesięcznika Dzikie Życia. Wydanie otwiera artykuł Alana Weissa „Rżnięty kompromis Lasów Państwowych w sprawie Puszczy Białowieskiej – chcą o połowę zwiększyć strefy wycinek” o presji Lasów Państwowych na Puszczę Białowieską.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Takiej Puszczy nie było od bardzo dawna!

8-11-2022

Właśnie minął rok od momentu, gdy Sąd Okręgowy w Warszawie zakazał cięć w nadleśnictwach Białowieża, Browsk i Hajnówka cięć. Puszcza Białowieska wreszcie nie jest dewastowana gospodarką leśną. To znakomity moment, by odwiedzić ten unikatowy w skali światowej las i...

czytaj dalej »

« 1 2 »