Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Trwają prace nad rozporządzeniem Rady Ministrów, którego celem ma być wyłączenie szczytu Łyśca (Łysej Góry) ze Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Organizacje przyrodnicze apelują do premiera Mateusza Morawieckiego o zaprzestanie prac nad rozporządzeniem, które godzi nie tylko w...

czytaj dalej »

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych prezentów.

czytaj dalej »

We wrześniu ukazała się w Polsce niezwykle interesująca książka „O wilkach i ludziach” Barry’ego Lopeza o relacjach między wilkami a ludźmi. Patronat medialny nad wydaniem książki objął nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

24-25 września 2021 r. w Łodzi odbędzie się szósta w Polsce konferencja na temat problemów wpływu sztucznego oświetlenia nocnego na środowisko naturalne, w tym na człowieka. Patronat medialnym nad konferencją objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ukazała się książeczka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk „Mały Ryś”, która zawiera opowiadanie o życiu dwóch małych rysi. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 »