Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kolejny rok za nami, w związku z tym pozwalamy sobie na podsumowanie, jakimi tematami w tym czasie żył nasz miesięcznik. Dziękujemy za każde wsparcie udzielone naszemu czasopismu.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Wszystkiego najdzikszego!

24-12-2021

Z okazji Świąt i rozpoczynającego się Nowego Roku chcemy Ci życzyć, aby dzikość w Tobie i wokół Ciebie miała się dobrze i mogła rozwijać się zgodnie ze swymi naturalnymi rytmami i potrzebami.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Joanny Godawy „Zielona inkluzja czyli o relacji człowieka z przyrodą, outdoor education i leśnej bajce”, która porusza temat deficytu kontaktu człowieka z przyrodą. Patronat nad książką objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Polecamy wydanie mapy „Turnicki. Przyjedź, odkryj, chroń!”, która popularyzuje obszar projektowanego Turnickiego Parku Narodowego oraz walory przyrodniczo-krajobrazowe Pogórza Przemyskiego. Patronat medialny nad wydaniem mapy objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Komisja ds. Klimatu za lepszą ochroną lasów

14-12-2021

Nadzwyczajna senacka Komisja ds. Klimatu przyjęła na dzisiejszym posiedzeniu szereg poprawek do rządowej nowelizacji ustaw o lasach i o ochronie przyrody (druk senacki nr 576).

czytaj dalej »

« 1 2 »