Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ukazała się książka dla dzieci „Trzy życzenia” autorstwa Anny Paszkiewicz i Joanny Bartosik. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Na 25 maja br. drogowcy zapowiedzieli oddanie do ruchu węzła Skarżysko Północ na skarżyskim odcinku S7. Wizja terenowa nowo powstałej drogi wskazuje, że do listy naruszeń prawa i wymogów ochrony przyrody trzeba dołączyć zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników tej drogi.

czytaj dalej »

PKN Orlen ogłosił, że jest zainteresowany budową elektrowni Ostrołęka C tylko, jeśli nie będzie to projekt węglowy. Spektakularny sukces 3-letniej kampanii Koalicji Stop Elektrowni Ostrołęka C oznacza, że w Polsce nie powstanie już żadna nowa elektrownia na węgiel kamienny....

czytaj dalej »

Ukazała się książka Roberta Bałdygi i Marka Pióro „Ptaki doliny Biebrzy i Narwi”. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Gdzie się podział kocioł za 100 milionów dolarów?

13-5-2020

Podczas gdy Orlen negocjuje z GE Power kwestie wycofania się z umowy, w sprawie Ostrołęki C pojawia się nowa zagadka: co się stało z wartym 100 mln dolarów kotłem do elektrowni wyprodukowanym w chińskim mieście Wuhan? O sprawie pisze Wysokie Napięcie.

czytaj dalej »

« 1 2 »