Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy, mamy złą wiadomość – nadział majowego wydania „Dzikiego Życia” nie dojechał do siedziby Pracowni w Bystrej, w związku z czym nie udało się nam zrealizować wysyłki do Was zgodnie z planem.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się majowe wydanie. Tematem głównym jest sytuacja projektu budowy elektrowni Ostrołęka C i prezentacja kampanii dla ochrony Kurpi.

czytaj dalej »

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie w mediach oraz w wypowiedziach polityków błędnymi interpretacjami postulatów Koalicji Kocham Puszczę, Koalicja przypomina fakty dotyczące Puszczy Białowieskiej oraz powtarza swoje stanowisko dotyczące jej ochrony.

czytaj dalej »

Podczas dzisiejszego walnego zgromadzenia akcjonariuszy niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Talanx, do której należą działające w Polsce Warta i HDI, zarząd spółki w odpowiedzi na pytania akcjonariuszy potwierdził, że podpisał jeden kontrakt na ubezpieczenie nowej elektrowni lub kopalni...

czytaj dalej »

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych prezentów.

czytaj dalej »

« 1 2 »