Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ukazała się książka Jacka Karczewskiego „Noc sów. Opowieści z lasu” prezentująca kompletną kolekcję polskich sów. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Polecamy książka Bronisława Cymborowskiego „Zegary biologiczne” poświęcona rytmom biologicznym. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

• Od sierpnia 2019 r. na budowie S7 Szczepanowice – Widoma trwa niszczenie siedlisk chomika europejskiego, gatunku rzadkiego w Polsce i Europie. • Nadzór budowlany wszczął postępowanie ws. wstrzymania prac na S7 Szczepanowice – Widoma. • To efekt interwencji Pracowni na rzecz...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Drugie miejsce w górskim biegu w Wiesbaden

10-3-2020

Karol Flejmer zajął drugie miejsce w 25 kilometrowym, wymagającym biegu górskim w Wiesbaden w Niemczech, który odbywał się w cyklu Nerocup2020. W innych startach byliśmy obecni w Hardcorowej Kumowej i XII Biegu ku Rogatemu Ranczu.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się marcowe wydanie. Szczególnie polecamy artykuł Dahra Jamaila „Kryzys klimatyczny zmusza nas do pytania: czemu poświęcić nasze życie?” o tym jak sobie radzić z uczuciem rozpaczy w kryzysie klimatycznym.

czytaj dalej »

« 1 2 »