Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

3 marca 2020 r. w Auli Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się 61 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Jaś Kapela. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Śniegowe okno na Łemkowyna Winter Trail

24-2-2020

Na jeden dzień bieda śnieżna ominęła Beskid Niski. Jeszcze dzień wcześniej tylko w nielicznych miejscach przypominał zimowe góry. 22 lutego Beskid dał uczestnikom zawodów Łemkowyna Winter Trail frajdę pobiegania po śniegu.

czytaj dalej »

Inwestorzy projektu Ostrołęka C ogłosili zawieszenie finansowania i budowy węglowego bloku. To kolejny po braku finansowania dla inwestycji, spektakularny sukces 3-letniej kampanii społecznej prowadzonej przez Koalicję Stop Elektrowni Ostrołęka C. Koordynator kampanii zapowiada –...

czytaj dalej »

22 lutego 2020 r. w Beskidzie Niskim odbędzie się Łemkowyna Winter Trail, która poprowadzona jest trasami w okolicach Iwonicza-Zdroju.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Koniec Ostrołęki C. Węgiel przechodzi do historii

14-2-2020

Raporty niezależnych ekspertów i analizy opłacalności projektu przygotowane przez Fundację Instrat, które Stowarzyszenie przekazywało Enei i Enerdze od 2018 roku dopiero teraz zostały zrozumiane.

czytaj dalej »

« 1 2 »