Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Pomimo wydźwięku kilku sponsorowanych przez inwestora artykułów dotyczących rzekomej świetlanej przyszłości budowy stacji narciarskiej na Kotarzu w gminie Brenna, wskazujemy, że jej realizacja w dalszym ciągu stoi pod znakiem zapytania. Powodem są wciąż nierozwiązane problemy...

czytaj dalej »

24 listopada 2020 r. on-line odbędzie się 64 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie dziennikarz Edwin Bendyk. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Porażka ministra rolnictwa w walce z ASF – stanowisko Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot w sprawie przyjętych w Polsce metod przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń.

czytaj dalej »

Zapraszamy na online’ową XVI edycję Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury, który odbędzie się między 22 listopada a 13 grudnia 2020 r., a jest organizowany przez Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy. Patronat medialny nad Festiwalem objął...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Łukasza Łuczaja „Seks w wielkim lesie. Botaniczny przewodnik dla kochanków na łonie przyrody” będąca esejem, jak i praktycznym poradnikiem o seksie w naturze. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 »