Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kolejne wrześniowe starty: w Sanoku, Kętrzynie, Olsztynie, Podlesicach, Galinach, Dukli i Kotlinie Jeleniogórskiej. W kategoriach wiekowych nasi zawodnicy trafiali na podium, w tym najwyższe miejsce w zawodach Jura Trail.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Minister Środowiska pod dyktando myśliwych wysyła dzieci na polowanie

25-9-2019

Dzieci będą mogły uczestniczyć w polowaniach, mimo że ustawa prawo łowieckie tego zakazuje. Jak to możliwe? Minister środowiska zmienił regulamin polowań w taki sposób, że większość czynności wchodzących dotychczas w zakres polowania, teraz do niego się nie zalicza. Zbiórka...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Joli Richter Magnuszewskiej i Agnieszki Frączek „Zwierzakopedia. Obrazki z niezwykłego życia zwierząt”, w której autorki prezentują w atrakcyjnej formie różne aspekty życia zwierząt. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Uchwalona 19 lipca br. w ekspresowym tempie nowelizacja ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania z dniem 24 września wchodzi w życie. Ustawa ogranicza prawa obywateli i staje po stronie...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Intensywny biegowo koniec lata

17-9-2019

Biegamy, startujemy. Na początku września było nas widać m.in. w Braniewie, Warszawie, Dolinie Będkowskiej, Babiej Górze, w Czarnorzekach. Czasem udaje się naszym zawodnikom stanąć na podium.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »