Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Magurski bez samochodów

19-8-2019

16 sierpnia w Krempnej zorganizowaliśmy akcję informacyjną na temat zagrożeń ruchu samochodowego na drodze Krempna-Żydowskie-Grab. Uczestniczyliśmy też w Biegu na Wysokie, organizowanym w ramach Ultramaratonu Magurskiego, w którym zwyciężyliśmy w sztafecie.

czytaj dalej »

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle ogłosił przetarg na remont drogi powiatowej Nr 1909R Krempna – Żydowskie – Grab, przebiegającej przez niezwykle cenny przyrodniczo obszar Magurskiego Parku Narodowego, wbrew logicznemu porządkowi kolejnych etapów inwestycyjnych, ponieważ ani decyzja...

czytaj dalej »

Już po raz trzeci zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych prezentów.

czytaj dalej »

Zapraszamy się do przyłączenia się do akcji informacyjnej, która odbędzie się w piątek 16 sierpnia w Krempnej przy okazji odbywającego się Ultramaratonu Magurskiego. Apelujemy o zamknięcie drogi nr 1909R Krempna – Żydowskie – Grab dla ruchu samochodowego, a pozostawienie jej...

czytaj dalej »

Zapraszamy do Białowieży na wydarzenie „Białowieża Forest. Zainspiruj się” zorganizowane z okazji 40-lecia wpisania Puszczy Białowieskiej na Listę Światowego Dziedzictwa. Wydarzeniu patronuje nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

« 1 2 »