Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Wolf Run przez Beskid Dukielski

15-5-2019

Po raz drugi wystartowaliśmy w Dukla Wolf Run. 11 maja na 29-kilometrowej trasie z przewyższeniami ponad 1100 metrów zmierzyły się trzy osoby z naszego teamu.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Koniczynka Trail po raz czwarty

13-5-2019

Już po raz czwarty nasz team był obecny na zawodach Koniczynka Trail Marathon, który odbywa się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Tym reprezentował nas Krzysztof Próchniewicz.

czytaj dalej »

Minister Energii forsuje budowę elektrowni Ostrołęka C wbrew twardym argumentom ekonomicznym i ekologicznym, dlatego Koalicja Stop Ostrołęce C organizuje demonstrację, która odbędzie się przed katowickim Spodkiem 13 maja o godzinie 9:40 z okazji rozpoczęcia Europejskiego Kongresu...

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się majowe wydanie. Szczególnie polecamy artykuł Krzysztofa A. Worobca „Mazury – zagrożony Cud Natury” o planach budowy drogi krajowej nr 16 przez Mazury.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Drugie Biegam, nie śmiecę również udane

5-5-2019

Druga akcja "Biegam, nie śmiecę", która odbyła się 24 kwietnia 2019 r. w Dębinie w Krościenku Wyżnym, została zrealizowana. Zgromadziła ponad 20 osób, głównie biegaczy i biegaczki, posprzątano staw oraz dwa strumienie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »