Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Do wtorku trwały konsultacje publiczne aneksów do planów urządzenia lasu dla trzech nadleśnictw w Puszczy Białowieskiej: Białowieży, Browska i Hajnówki. Organizacje pozarządowe zrzeszone w Koalicji Kocham Puszczę złożyły do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku...

czytaj dalej »

28 maja 2019 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się 57 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Szymon Hołownia, dziennikarz, pisarz, publicysta i działacz społeczny. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ostrołęka C wywołała burzliwą dyskusję podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki Enea 20.05.2019 r. Wynika z niej, że akcjonariusze są poważnie zaniepokojeni rosnącym długiem spółki, która, jak powiedział jeden z nich, „zadłuża się by inwestować w coś, co nie...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Dziesiąty Bieg Wegański z naszym udziałem

20-5-2019

Już po raz szósty nasz team uczestniczył w Biegu Wegańskim w Warszawie. 19 maja reprezentowały nas 3 osoby. Biegowi patronował też nasz Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Menno Schilthuizena „Ewolucja w miejskiej dżungli”, prezentująca dostosowywanie się zwierząt i roślin do ludzi. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »