Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

26 kwietnia 2019 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się 56 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Marcin Dorociński, aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

UOKiK kontroluje Ostrołękę C?

18-4-2019

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów został powiadomiony o podejrzeniu stosowania praktyk ograniczających konkurencję związanych z zaangażowaniem spółki PGE w budowę Ostrołęki C.

czytaj dalej »

Dokładnie rok temu Trybunał Sprawiedliwości UE uznał decyzje pozwalające na zwiększenie wycinki w Puszczy Białowieskiej za niezgodne z prawem. Wyrok najważniejszego sądu Unii Europejskiej jednoznacznie wskazał, że ochrona przyrody powinna być priorytetem w zarządzaniu tak wyjątkowym...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Joanny Czerwik-Marcinkowskiej „Algologia. Praktyczny przewodnik”, prezentująca najczęściej spotykane glony i sinice w różnego rodzaju biotopach wodnych. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Biegam, nie śmiecę po raz drugi

13-4-2019

24 kwietnia w podkrośnieńskiej Dębinie odbędzie akcja "Biegam, nie śmiecę" podczas której miłośnicy i miłośniczki biegania, spacerów posprzątają park leśny. Akcję zainicjował nasz zespół biegowy Dzikie Życie RunTeam, Zapraszamy do wsparcia i wzięcia udziału.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »