Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Po analizie stanowiska Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska z dnia 25.04.2019 Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot w pełni podtrzymuje swoje zarzuty dot. nieuprawnionej i zagrażającej najcenniejszej przyrodzie kraju próbie liberalizacji prawa dla nartobinzesu.

czytaj dalej »

19 maja 2019 r. w Warszawie odbędzie się 10 Bieg Wegański. Patronat medialny nad wydarzeniem już po raz szósty objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Stało się to, do czego przygotowywały nas Lasy Państwowe, prowadząc swoją kampanię strachu na temat zagrożeń na obszarze Puszczy Białowieskiej – minister środowiska przedstawił w środę dokumenty, które mają umożliwić powrót do wycinki. Henryk Kowalczyk nie przyjmuje do...

czytaj dalej »

Tatry i bezcenna przyroda polskich gór zagrożona! Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska, Andrzeja Szweda-Lewandowski, przygotował skandaliczny projekt rozporządzenia w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko, który umożliwi dewastację górskiej przyrody....

czytaj dalej »

W czwartek, 25 kwietnia br., o godzinie 17:00, Ruch Antysmogowy z Bystrej zaprasza do Gminnego Ośrodka Kultury „Promyk” przy ulicy Fałata 2K w Bystrej na spotkanie „Dzień Czystego Powietrza".

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »