Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Wczoraj (28.03.2019) mBank opublikował deklarację, wykluczającą finansowanie nowych kopalń i elektrowni węglowych. W odpowiedzi na pytania akcjonariusza mniejszościowego o stosunek do celów klimatycznych Porozumienia Paryskiego prezes zarządu mBanku stwierdził, że mBank nie ma...

czytaj dalej »

To nie martwe drzewa są zagrożeniem w Puszczy, tylko patrzenie na ten wyjątkowy las jako na zasób do komercyjnej eksploatacji – koalicja Kocham Puszczę komentuje wzmożoną akcję propagandową zwolenników wycinki w Puszczy.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Potrzebne wsparcie dla Marka Płotasta i jego rodziny

27-3-2019

W nocy z 26 na 27 marca spłonęło mieszkanie członka naszego teamu biegowego Marka Płotasta. Prosimy o finansową pomoc dla Marka i jego rodziny.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Marka Pióro „Kalendarz ptaków. Opowieści o ptasim życiu i zwyczajach na cały rok”, która zawiera 365 opowieści o ptakach. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Dom Maklerski BDM rozpoczął wydawanie rekomendacji dla Energi od zalecenia „redukuj”. Powodem negatywnej rekomendacji jest ciągły brak finansowania Ostrołęki C oraz wielomiesięczne opóźnienia w budowie elektrowni i związane z tym przyszłe kary.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »