Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Wyrok sądu był jednoznaczny i portal Wirtualna Polska musiał opublikować sprostowanie nieprawdziwych informacji zawartych w artykule Tomasza Molgi „Jak sobie załatwili zamek w Puszczy Noteckiej. Budowę poparli zagorzali ekolodzy” z dnia 10 lipca 2018 r. Zgodnie z postanowieniem...

czytaj dalej »

Już po raz drugi zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych prezentów.

czytaj dalej »

Tylko skuteczna, kompleksowa i oparta na nauce ochrona Puszczy Białowieskiej umożliwi jej zachowanie dla obecnych i przyszłych pokoleń. Należy natychmiast wstrzymać wszelką działalność Lasów Państwowy na tym terenie. Wycinka, sztuczne nasadzenia, melioracje czy rozwój sieci drogowej...

czytaj dalej »

23 lutego 2019 r. w Beskidzie Niskim odbędzie się zimowa odsłona górskiego biegu Łemkowyna Ultra Trail. Trasa Łemkowyna Winter Trail poprowadzona jest w okolicach Iwonicza-Zdroju.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się lutowe wydanie, poświęcone dzikom. Szczególnie polecamy artykuł Sylwii Szczutkowskiej „Dzika polityka, co logice się wymyka”.

czytaj dalej »

« 1 2 »