Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ukazała się książka Shauna Tana „Opowieści z głębi miasta”, prezentująca zaskakujące historie, w których świat ludzi w zaskakujący sposób spotyka się ze światem zwierząt. Patronat nad książką objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

City Trail i LoveLas

26-11-2019

Kolejne starty z udziałem zawodników Dzikie Życie RunTeam to City Trail w Olsztynie i LoveLas w Mielcu. Idealne warunki do biegania jesiennego.

czytaj dalej »

Chcesz pozbyć się myśliwych z własnej ziemi? Obawiasz się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich? Nie lubisz, jak samochody terenowe rozjeżdżaja Ci las albo pole? A może boisz się, że strzały wystraszą twoich gości, a turyści zniechęceni polowaniami w bliskiej okolicy przestaną...

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

PGE: Ostrołęce C już podziękujemy

20-11-2019

PGE odcina się od projektu Ostrołęka C. Nadal nie ma banku, który kredytowałaby budowę. Czy brak trzeciego inwestora będzie gwoździem do trumny nierentownej i niepotrzebnej elektrowni?

czytaj dalej »

21 i 22 listopada br. odbędzie się w Mucznem konferencja zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Leśne, Leśne Kompleksy Promocyjne, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych oraz Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie ze znacznie ograniczonym udziałem społecznym. Osiem...

czytaj dalej »

« 1 2 3 »