Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Górsko na Orli i Cergową

28-9-2018

Tego samego dnia, 23 września, startowaliśmy w dwóch zawodach górskich na Podkarpaciu. W biegu Orli w ramach zawodów Biegi Górskie Sanok reprezentowało nas 3 zawodników, w XIX Górskim Biegu na Cergową jeden zawodnik.

czytaj dalej »

Zapraszamy do udziału w konkursie na stworzenie hasła z okazji 25-lecia istnienia Miesięcznika Dzikie Życie. Najlepsze hasła zostaną nagrodzone oraz będą promować nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

Minister Henryk Kowalczyk przez dziewięć miesięcy swojego urzędowania nie zrobił nic, by lepiej chronić Puszczę Białowieską i naprawić karygodne błędy swojego poprzednika. W tym tygodniu zaniechania ministra Kowalczyka obserwują w Puszczy eksperci UNESCO i IUCN.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Społeczeństwo mówi „NIE” strzelaniu do jeleni w czasie godów!

25-9-2018

25 tysięcy Polek i Polaków mówi „Rykowisko dla jeleni – nie dla myśliwych”! To jasny sygnał, że nie ma zgody na krwawy monopol braci łowieckiej, która wykorzystuje czas godów na realizowanie planu odstrzału. Akcję społeczną rykowiska zainicjowaliśmy 10 lat temu w Puszczy...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Dwa razy na podium w Kętrzynie

25-9-2018

Nasi zawodnicy startowali w kilku zawodach w północnej części Polski. W Kętrzynie 22 września stanęli dwa razy na podium w V Kętrzyńskich Biegach z Wojciechem Kętrzyńskim.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 »