Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W pięknej dolinie Beskidu Śląskiego władze Gminy Wilkowice za 50 mln złotych chcą postawić zaporę, zagrażającą ludziom i przyrodzie. Mieszkańcy Bystrej protestują. Podobny zbiornik postawiony kilka lat temu w sąsiedniej wsi okazał się niefunkcjonalnym bublem. Konsultacji...

czytaj dalej »

Najnowszy raport Michała Hetmańskiego z Fundacji Instrat pt. „Ostrołęka C – co dalej z ostatnią elektrownią węglową w Europie?” pokazuje kompletny brak opłacalności największej w UE nowej elektrowni węglowej - Ostrołęki C - oraz związane z nią poważne wątpliwości prawne.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Ciężkie magurskie 94 kilometry

29-8-2018

Piotr Pudzianowski jako jedyny reprezentował nas 18 sierpnia na IV Ultramaratonie Magurskim, za to na najdłuższej trasie. Jak relacjonował, było ciężko.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Trzy górskie Zemsty i dwa razy na podium w cyklu

26-8-2018

Wystartowaliśmy w trzech biegach, które metę mają umiejscowioną na zamku Kamieniec. W podsumowaniu cyklu biegów w kategorii kobiet nasza zawodniczka Sylwia Karaś zajęła pierwsze miejsce, w cyklu Nordic Walking Anna Hejnar zajęła drugie miejsce.

czytaj dalej »

Zachęcamy Was do lektury specjalnego wydania Miesięcznika Dzikie Życie, który przygotowaliśmy z okazji 25-lecia istnienia naszego czasopisma. W numerze zebraliśmy najlepsze i wciąż jeszcze aktualne teksty, które ukazywały się na naszych łamach od niemal ćwierćwiecza w nowej oprawie...

czytaj dalej »

« 1 2 »