Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W Beskidzie Małym na terenie parku krajobrazowego przy rezerwacie przyrody i obszarze Natura 2000 ma powstać wielki ośrodek narciarski. Inwestorem jest firma Czarny Groń, należąca do jednego z najbogatszych Polaków, współudziałowca firmy Maspex, właściciela takich marek jak Tymbark,...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Złoty maraton w DFBG na 10 miejsce

30-7-2018

Kornel Wojczuk z naszego teamu 21 lipca zajął wysokie 10 miejsce w Złotym maratonie odbywającego się w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Trasę pokonał w dobrym czasie 4:50,12. Gratulujemy.

czytaj dalej »

Podpisanie umowy na budowę elektrowni Ostrołęka C uderza w spółkę Energa. Agencja EuroRating obniżyła rating kredytowy Energi z BBB do BBB- i zaleca rezygnację z tego projektu.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Lasy Państwowe do zmiany. Pora na lasy dla przyrody i obywateli

24-7-2018

19 lipca Komisja Europejska poinformowała o rozpoczęciu przeciwko Polsce procedury naruszenia prawa w związku z niedostosowaniem ustawy o lasach do prawa europejskiego. To efekt skarg złożonych przez kilka organizacji przyrodniczych, w tym Pracownię na rzecz Wszystkich Istot. Organizacje...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Słoneczny jaśliski półmaraton

23-7-2018

Kameralny Półmaraton Jaśliski ma swój urok - daleko od głównych traktów, z pięknymi widokami na beskidzkie doliny i lasy. Bieganie w takim miejscu to przyjemność. 21 lipca odbyła się jego trzecia edycja.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »