Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Puszcza Białowieska

Droga – Tak. Asfalt – Nie

18-6-2018

Z uwagi na dezinformację i wprowadzanie opinii publicznej w błąd przez Lasy Państwowe, Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot przedstawia stanowisko w sprawie asfaltowania drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot nie jest przeciwna...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Półmaraton Jurajski blisko podium

15-6-2018

Krzysztof Próchniewicz zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej w XIV Półmaratonie Jurajskim, który odbył się 10 czerwca ze startem i metą w Rudawie koło Zabierzowa.

czytaj dalej »

Polska Grupa Energetyczna ostrzy sobie zęby na przejęcie Polenergii, jednak rodzina Kulczyków nie chce sprzedać firmy. Czy gdyby taka transakcja doszła do skutku moglibyśmy się spodziewać powrotu do projektu Elektrowni Północ?

czytaj dalej »

Minęły prawie 2 lata odkąd Elektrownia Północ straciła pozwolenie na budowę. Podczas gdy postępowanie kasacyjne trwa, warto zastanowić się, jak zmieniły się szanse na realizację tego projektu w świecie odchodzącym od węgla.

czytaj dalej »

Od piątku już ponad 2000 osób podpisało petycję do Ministra Środowiska o interwencję w sprawie zaplanowanego przez Lasy Państwowe asfaltowania drogi graniczącej z Białowieskim Parkiem Narodowym. Inwestycja ta może spowodować poważne zagrożenia dla dzikiej przyrody, ale i ludzi.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »