Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ponad 600 osób podpisało się pod apelem mieszkańców Rzyk o zatrzymanie budowy gigantycznego ośrodka narciarskiego w Beskidzie Małym.

czytaj dalej »

Koalicja Kocham Puszczę podjęła decyzję o nieprzystępowaniu do stworzonego przez ministra środowiska Henryka Kowalczyka zespołu ds. Puszczy Białowieskiej ze względu na to, że zespół zdominowany jest przez osoby aktywnie popierające decyzje ministra Jana Szyszki dotyczące wycinki....

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Ósmy Bieg Wegański z naszym udziałem

24-5-2018

20 maja w Biegu Wegańskim, który odbył się w Warszawie, nasza ekipa po kolejny wystartowała na trasach nad Wisłą. Miesięcznik Dzikie Życie był ponadto patronem medialnym zawodów.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Szlakiem kurierów czyli Jaga-Kora

22-5-2018

19 maja reprezentanci naszego teamu wystartowali w Ultramaratonie Jaga-Kora i maratonie Jaga-Kora. Trasy wiodły przez malowniczy Beskid Niski z metą dla obu dystansów w Rymanowie-Zdroju.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Ultra walka Karola

21-5-2018

Trzy starty Karola Flejmera w krótkim czasie, których zwieńczeniem był bieg na Ultra Roztocze 120. Bilans udziału w dwóch maratonach i jednym ultra to wysokie 7 miejsce w maratonie w St. Wendel, bardzo dobre 4 miejsce w Maratonie Lubelskim oraz walka o przetrwania w Ultra Roztocze 120 z 15...

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »