Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Koniczynka po raz kolejny z naszym udziałem

16-5-2018

Tradycją staje się, że nasi zawodnicy wracają w te same miejsca, na te same zawody. Tak było i w przypadku VII Koniczynka Marathon Trail, który organizowany jest w okolicach Ojcowskiego Parku Narodowego. Tym razem 3 osoby wystartowały na dystansie półmaratonu.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Panie Ministrze, Polskę stać na OZE!

16-5-2018

Minister Energii Krzysztof Tchórzewski uważa, że odnawialne źródła energii należy traktować jako formę wydatków na zdrowie. Obawia się jednak, że Polska jest zbyt biednym krajem, by inwestować w energetykę przyjazną zdrowiu i środowisku.

czytaj dalej »

Minister Henryk Kowalczyk nie tylko nie wykonał wyroku Trybunału, ale wciąż otacza się ludźmi Jana Szyszki i powtarza skompromitowane tezy byłego szefa resortu – na konferencji prasowej przedstawiciele koalicji Kocham Puszczę podsumowali cztery tygodnie, które mijają od ogłoszenia...

czytaj dalej »

Polskie organizacje ekologiczne uczestniczyły w odbywających się w tym tygodniu walnych zgromadzeniach akcjonariuszy czterech europejskich instytucji finansowych - Allianz, Aviva, Commerzbank i Talanx.

czytaj dalej »

9 maja br. przedstawiciel Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot wziął udział w Walnym Zebraniu Akcjonariuszy Allianz w Monachium, by wezwać niemieckie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe do zaprzestania ubezpieczania spółek zaangażowanych w szkodliwe projekty węglowe.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »