Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ukazała się książka Leigh Calvez „Rzecz o sowach” prezentująca jedenaście gatunków sów. Patronat medialny nad wydaniem książeczki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

24 kwietnia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zażądała od Lasów Państwowych, Generalnej Dyrekcji i nadleśnictw Białowieża, Browsk i Hajnówka wstrzymania prac leśnych i zaprzestania łamania prawa w Puszczy Białowieskiej. Obecnie trwa nielegalne wywożenie wyciętego starodrzewu.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Nasze Biegi w Szczawnicy

24-4-2018

Górskie zawody biegowe w Szczawnicy, mające już uznaną renomę, nie mogły pozostać bez naszego udziału. 21 kwietnia reprezentowali nas Łukasz Bieniek i Szymon Ciapała.

czytaj dalej »

Ukazała się książeczka Bogdana Dudki „Bubuś Puchaczek” skierowana dla dzieci i dorosłych, o niezwykłej przyjaźni chłopca i sowy. Patronat medialny nad wydaniem książeczki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Trybunał Sprawiedliwości, najważniejszy unijny sąd, wydał dziś wyrok w sprawie Puszczy Białowieskiej. Stwierdza w nim, że zwiększona wycinka w Puszczy, którą zarządził Jan Szyszko, łamie unijne prawo. Wyrok obowiązuje od momentu ogłoszenia, czyli od dziś. Minister Środowiska...

czytaj dalej »

« 1 2 3 »