Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ukazała się książka Agaty Półtorak „Bajki z dna Bałtyku”. Autorka zabiera dzieci w podróż w głębiny Morza Bałtyckiego, pokazuje faunę Bałtyku. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życie – właśnie ukazało się grudniowo-styczniowe wydanie, w którym szczególnie polecamy artykuły i rozmowy poświęcone tematyce ochrony klimatu i COP24 w Katowicach.

czytaj dalej »

Minister Energii Krzysztof Tchórzewski na COP24 potwierdza, że budowa Ostrołęki C nie leży w ekonomicznym ani ekologicznym interesie Polski. Twierdzi jednak, że wymaga jej współpraca z krajami bałtyckimi. Koalicja Stop Ostrołęce C komentuje: nie ma żadnych dokumentów...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Marty Alicji Trzeciak „Czy słonie dają klapsy? Fascynujące rodzicielstwo zwierząt”, w której autorka odsłania kulisy niezwykłego świata zwierząt, przy okazji rozprawiając się z mitami na temat rodzicielstwa. Patronat medialny nad wydaniem książki objął...

czytaj dalej »

3 grudnia w Katowicach rozpoczyna się Szczyt Klimatyczny ONZ – COP24, któremu przewodniczy Polska. Zamiast wsparcia ochrony klimatu i innowacyjnych rozwiązań, polskim wkładem w politykę klimatyczną jest budowa nowej elektrowni węglowej Ostrołęka C.

czytaj dalej »

« 1 2 »