Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Za, a nawet przeciw ministra Tchórzewskiego

12-9-2017

Minister energii Krzysztof Tchórzewski zdradził dziennikarzom goszczącym na Forum Ekonomicznym w Krynicy, że chce, by Ostrołęka C była ostatnią nową elektrownią węglową zbudowaną w Polsce. Podczas tego samego wydarzenia stwierdził jednak, że „Polska nie zrezygnuje z inwestycji w...

czytaj dalej »

Dziś Komisja Europejska podczas rozprawy zawnioskowała do Trybunału Sprawiedliwości UE o nałożenie okresowych kar finansowych w związku z nieprzestrzeganiem zakazu wycinki w Puszczy. Komisja ma 4 dni na złożenie formalnego pisma. Gdyby Trybunał przychylił się do tego wniosku byłby to...

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się wrześniowe wydanie. Tematem przewodnim numeru jest po raz kolejny Puszcza Białowieska i presja jakiej jest poddawana w ostatnich miesiącach.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

A w Mszanie po biegu najlepsze są medale z piernika

5-9-2017

W taki sposób mogłaby zaczynać się relacja z V Biegu o Kwitnący Kalosz Sołtyski, który jest organizowany w beskidzkiej miejscowości Mszana. Po raz kolejny wzięliśmy udział w tych zawodach.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Trzech na pierwszym miejscu, w tym nasz Karol

5-9-2017

Karol Flejmer był jednym z trzech zwycięzców w biegu 4. Soonwald-Nahe Ultra Trail (SoNUT) w Niemczech, który odbył się 2 września. To wyjątkowa sytuacja tym bardziej, że dotyczy 62 kilometrowego biegu ultra.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »