Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Puszcza Białowieska

Wielka mobilizacja dla Puszczy Białowieskiej

29-6-2017

5 lipca, podczas szczytu UNESCO w Krakowie będą się ważyć losy Puszczy Białowieskiej. Do Krakowa na Szczyt UNESCO zjadą się delegaci ze 190 krajów. To właśnie oni mogą powstrzymać wycinkę Puszczy jednoznacznie zobowiązując polski rząd do należytej ochrony jedynego w Polsce...

czytaj dalej »

Przedstawicielka stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot wzięła udział w Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy spółki ENERGA celem przekazania Zarządowi pytań dotyczących polityki energetyczno-klimatycznej spółki i projektu Ostrołęka C.

czytaj dalej »

Dziekani wydziałów przyrodniczych 14 polskich uniwersytetów apelują o ochronę Puszczy Białowieskiej i dużych rzek. List Otwarty Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich został skierowany do Prezydenta RP, Premiera RP oraz Ministra Środowiska.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Zamczyska Trail czyli wspinanie i zbieganie

27-6-2017

24 czerwca w Rymanowie-Zdroju wystartowaliśmy w II edycji zawodów Zamczyska Trail. Wymagająca trasa, urokliwy Beskid Niski, piękna pogoda - dobre bieganie na początek lata.

czytaj dalej »

Craig Potton – światowej sławy fotograf przyrody z Nowej Zelandii – apeluje o zaprzestanie wycinki i ochronę Puszczy Białowieskiej. „Błagam osoby wspierające wycinkę o przemyślenie sprawy i ochronę tego najwspanialszego lasu w Europie”.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »