Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Z Apelem w sprawie ochrony Puszczy Białowieskiej do Prezydenta i Prezes Rady Ministrów wystąpiło ponad 230 osób kultury i nauki. Poniżej zamieszczamy pełną treść Apelu oraz jego sygnatariuszy.

czytaj dalej »

Zagraniczny Fundusz Inwestycyjny – Mid Europa Partners – nowy właściciel kolei linowej na Kasprowy Wierch, chce zwiększyć jej przepustowość. Przed Burmistrzem Zakopanego trwa właśnie postępowanie dotyczące wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Wegańskie bieganie nad Wisłą

10-5-2017

6 Bieg Wegański za nami, 7 maja w Warszawie wystartowaliśmy w sześć osób plus piesek. Plon startu naszego teamu to 2 trzecie miejsca w różnych kategoriach.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się majowe wydanie. Tematem przewodnim numeru jest działalność Vandany Shivy, indyjskiej działaczki na rzecz środowiska.

czytaj dalej »

Pod koniec kwietnia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot złożyła do Naczelnego Sądu Administracyjnego skargę kasacyjną w sprawie zgody ministra Szyszki na wielkoskalową wycinkę Puszczy Białowieskiej. To reakcja na postanowienie WSA w Warszawie z 14 marca 2017 r., w którym odrzucono...

czytaj dalej »

« 1 2 3 »