Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Po zapoznaniu się z artykułem „Obywatele przeciwko nowelizacji prawa łowieckiego. PZŁ: Wykonywanie polowania nie ogranicza prawa własności”, opublikowanym 09.01.2017 na stronie http://prawo.gazetaprawna.pl, Pracownia przesyła swoje stanowisko.

czytaj dalej »

10 stycznia zakończyły się konsultacje projektu założeń do planu zarządzania Puszczą Białowieską jako obiektem światowego dziedzictwa UNESCO. Organizacje pozarządowe wskazują na szereg błędów w dokumencie i sprzeciwiają się deprecjonowaniu wyjątkowej wartości przyrodniczej...

czytaj dalej »

9 stycznia o 13:30 przedstawiciele organizacji społecznych przekażą prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu ponad 50000 podpisów zebranych pod apelem przeciwko skandalicznej nowelizacji ustawy Prawo łowieckie forsowanej przez ministra-myśliwego Jana Szyszkę.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Czy Jarosław Kaczyński powstrzyma lobby myśliwych?

4-1-2017

9 stycznia o 13:30 przedstawiciele organizacji społecznych przekażą prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu podpisy zebrane pod apelem „Nie dla Rzeczpospolitej Myśliwskiej!”.

czytaj dalej »

2016 r. przejdzie do historii jako czas demontażu systemu ochrony przyrody w Polsce. Systemu, który uznawany był w całej Europie za modelowy, który inspirował państwa wysokorozwinięte.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »