Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Trzecie miejsce na KoRNO

30-8-2016

Dariusz Czechowicz zajął trzecie miejsce w KoRNO czyli Kosmicznych Rajdach na Orientację w kategorii P50M, które odbyły się 27 sierpnia.

czytaj dalej »

To już siódma odsłona społecznej akcji „Rykowisko dla jeleni, nie dla myśliwych”. 17 września 2016 r. w Białowieży startuje doroczny obóz dla miłośników przyrody, którzy przyjadą tu z całej Polski, by podziwiać ten widowiskowy spektakl natury.

czytaj dalej »

W gminie Brenna trwają prace planistyczne nad projektem dokumentu strategicznego gminy, dopuszczającego zabudowę Hali Jaworowej oraz budowę nowych wyciągów narciarskich w rejonie góry Kotarz. W tym samym urzędzie przedstawicielce Pracowni nie udostępniono dokumentacji.

czytaj dalej »

Policja w Skoczowie bada sprawę wycinki 1,5 ha lasu w rejonie góry Stożek Breński na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Według ustaleń Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot wycinki dokonano nielegalnie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Pogoń za Bobrem w duecie z psem Maja

22-8-2016

Ola Dawidziuk razem ze swoim psem Maja wystartowała w zawodach IV Pogoń za Bobrem na Suwalszczyźnie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »