Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Minister środowiska Jan Szyszko wykorzystuje Światowe Dni Młodzieży i wizytę papieża Franciszka, żeby szerzyć propagandę kłamstw o Puszczy (tzw. „Szyszko prawdy”). Wmawia pielgrzymom, że Puszcza jest dziedzictwem miejscowej ludności, a przetrwała dzięki Lasom Państwowym.

czytaj dalej »

W sobotę 23 lipca aktywiści koalicji Stop Elektrowni Północ pojawili się na dorocznym Festiwalu Kultury Średniowiecznej „Oblężenie Malborka”, by porozmawiać z mieszkańcami regionu o wpływie planowanej Elektrowni Północ na zabytki i architekturę miast.

czytaj dalej »

Raport IUCN z misji terenowej w Białowieży stwierdza, że zarządzanie Puszczą trzeba dostosować do zasad zapisanych w porozumieniu z UNESCO, czyli pozwolić, by las rozwijał się i zmieniał przy minimalnej interwencji.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Jesteśmy na Race To The Stones

17-7-2016

Iza Kotik reprezentowała nas w brytyjskim ultramaratonie Race To The Stones. To nasz debiut na Wyspach.

czytaj dalej »

Obradujący w Stambule Komitet UNESCO zobowiązał Polskę do ochrony starych drzewostanów Puszczy Białowieskiej oraz wezwał ją do wyciągnięcia wniosków – w porozumieniu ze wszystkimi zainteresowanymi stronami – z raportu z czerwcowej misji terenowej IUCN w Białowieży.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »