Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Nie dla Rzeczpospolitej Myśliwskiej! Apel do Jarosława Kaczyńskiego

12-7-2016

„Nie dla Rzeczpospolitej Myśliwskiej!” – pod takim hasłem apel do Jarosława Kaczyńskiego o przerwanie prac nad nowelizacją Prawa łowieckiego wystosowała koalicja organizacji Niech Żyją! oraz Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA.

czytaj dalej »

FabLab Elbląg to lokalna grupa twórców dzieląca się wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz udostępniająca przestrzeń warsztatową ludziom z dobrymi pomysłami. Członkowie tej kreatywnej społeczności działają na różnych polach, a w ich pracy ważne miejsce zajmuje ochrona...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Łaskawy Rejent

7-7-2016

Po raz kolejny panie z naszego teamu lądują na podium zawodów z cyklu Podkarpackich Biegów Górskich - Zemsta Rejent dał podium w biegu i Nordic Walking.

czytaj dalej »

W artykule otwierającym wakacyjny numer „Biegiem w stronę dziczy” Grzegorz Bożek pisze „Dzikie Życie RunTeam to idea by promować ochronę przyrody poprzez aktywność fizyczną”.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Stanowisko Stowarzyszenia ws. wyroku WSA dot. skarżyskiego odcinka S-7

5-7-2016

W dniu 5 lipca 2016 r. WSA oddalił skargę Pracowni na decyzję Ministra Infrastruktury i Budownictwa, w której utrzymano pozwolenie na budowę dla planowanej trasy S-7 Skarżysko-Kamienna – gr. województwa.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »