Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

2 czerwca 2016 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XXXVII spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Adam Wajrak, dziennikarz, obrońca przyrody, miłośnik zwierząt, autor książek i programów telewizyjnych.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Minister Szyszko znów mija się z prawdą

25-5-2016

Minister środowiska Jan Szyszko notorycznie wprowadza opinię publiczną w błąd w kwestii powodów, dla których Komisja Europejska i UNESCO są zaniepokojone sytuacją w Puszczy Białowieskiej.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

100 kilometrowy Kierat

24-5-2016

Dariusz Czechowicz wystartował w XIII Międzynarodowym Ekstremalnym Maratonie Pieszym KIERAT 2016, który odbywał się 20-22 maja. W zawodach wzięło udział aż 603 zawodników.

czytaj dalej »

Amatorski zespół sportowy Dzikie Życie RunTeam został zawiązany na początku roku. Grupa popularyzuje idee ochrony przyrody oraz Miesięcznik Dzikie Życie startując w różnego rodzaju zawodach w Polsce i za granicą.

czytaj dalej »

Polityka ministra Jana Szyszki, który jest głuchy na argumenty naukowców i uparł się walczyć z kornikiem w Puszczy Białowieskiej za pomocą pilarek, zaprzepaścił szansę Białowieskiego Parku Narodowego na odzyskanie prestiżowej nagrody Rady Europy.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »