Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kiedy na jaw wyszła sprawa oskórowania skłusowanej wadery w Bieszczadach, w którą zamieszani są myśliwi, Polski Związek Łowiecki podkreślał, że to jego członkowie zgłosili na policję podejrzenie popełnienia przestępstwa.

czytaj dalej »

1 marca 2016 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XXXV spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Katarzyna Antonik-Heller, biotechnolog i diet coach, właścicielka Skrzydeł Rozwoju, blogerka. Patronat medialny nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie...

czytaj dalej »

W trosce o „wielkie dziedzictwo całego Narodu” „antysystemowy” Kukiz'15 pospieszył z pomocą kołom łowieckim i lobbuje, by Skarb Państwa płacił odszkodowania za szkody czynione na polach przez zwierzęta łowne.

czytaj dalej »

25 lutego 2016 roku Rada Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego podjęła uchwałę w sprawie ochrony Puszczy Białowieskiej, domagając się od rządu objęcia jej w całości skuteczną ochroną w formie parku narodowego.

czytaj dalej »

● DRAPIEŻNIKI

Znów martwy wilk w Bieszczadach

22-2-2016

Nie kończy się czarna seria informacji o martwych wilkach. Kilka dni temu na terenie Nadleśnictwa Baligród w Bieszczadach pracownicy leśni znaleźli kolejnego drapieżnika.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »