Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Wilki nie muszą ginąć na drogach. Pomóż nam zadbać o ich bezpieczeństwo. Wilki, tak samo jak ludzie, muszą się przemieszczać. Ich drogi często krzyżują się z naszymi, co zagraża ich życiu, a także nam wszystkim – użytkownikom dróg.

czytaj dalej »

Wilk zastrzelony pod koniec stycznia 2016 r. w Żernicy w Bieszczadach, to dwuletnia wadera. Zginęła od kuli, która trafiła ją w okolice serca i spowodowała rozległe obrażenia – wynika z sekcji zwłok.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Czterej ministrowie środowiska krytycznie o ministrze Janie Szyszko

5-2-2016

Czterej byli ministrowie środowiska zaprezentowali wspólne stanowisko dotyczące „Bilansu otwarcia w Ministerstwie Środowiska”, dokumentu przedstawionego w styczniu 2016 r. przez obecnego szefa tego resortu Jana Szyszkę.

czytaj dalej »

Czterej byli ministrowie środowiska: prof. Maciej Nowicki, prof. Andrzej Kraszewski, Marcin Korolec, dr Maciej Grabowski 4 lutego 2016 r. zaprezentowali wspólne stanowisko dotyczące „Bilansu otwarcia w Ministerstwie Środowiska”, krytykując podejście Jana Szyszki m.in. do Puszczy...

czytaj dalej »

Czy popierasz naszą inicjatywę zakazu udziału dzieci w krwawym hobby dorosłych? Z Twoją pomocą działać będziemy skuteczniej. Bądź z nami – Twój 1% podatku może wiele zmienić.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »