Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

13 grudnia br. o godzinie 13 rozpocznie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące nowelizacji Prawa łowieckiego.

czytaj dalej »

Numer grudniowo-styczniowy sporo miejsca poświęca wyborowi Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz ochronie klimatu. Pisz o tym m.in. Marcin Popkiewicz w artykule „Trumpizm w świecie Granic Wzrostu”.

czytaj dalej »

6 grudnia 2016 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku utrzymał w mocy decyzję Wojewody Pomorskiego, który pod koniec ub. roku uchylił pozwolenie na budowę dla Elektrowni Północ. O błędach w działaniach Starosty Tczewskiego od dawna informowały organizacje społeczne i mieszkańcy.

czytaj dalej »

Ukazała się książeczka „Edukolorowanka o ptakach” Justyny Kierat skierowana do dzieci. Nie jest to prosta kolorowanka, zawiera również zadania, łamigłówki i opisy ptaków. Patronat medialny objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Dzisiejszy wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego oddalający skargę Pracowni w przedmiocie pozwolenia na budowę skarżyskiej S-7 nie jest zaskoczeniem dla naszego Stowarzyszenia.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »