Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Nocne obrady Rzeczpospolitej Myśliwskiej w Sejmie

30-11-2016

1 grudnia po godzinie 22 w Sejmie RP odbędzie się pierwsze czytanie rządowego projektu zmiany ustawy Prawo łowieckie. Pod osłoną nocy lobby myśliwskie próbuje przeforsować prawo dla swoich.

czytaj dalej »

2 grudnia 2016 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach gościem Klubu Myśli Ekologicznej będzie Oktawia Nowacka, pięcioboistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, weganka.

czytaj dalej »

23 listopada 2016 przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Gdańsku odbyła się z dawna oczekiwana rozprawa w sprawie pozwolenia na budowę dla Elektrowni Północ. Zarówno inwestor jak strona społeczna reprezentowane były przez pełnomocników. Na wyrok musimy jednak jeszcze poczekać.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Drugie miejsce w maratonie na zawodach Silver Run

21-11-2016

Kornel Wojczuk zajął doskonałe 2 miejsce w maratonie górskim na zawodach Silver Run w Srebrnej Górze, które odbyły się 19 listopada. Zawody ukończył w bardzo dobrym czasie 3:33,06.

czytaj dalej »

W ostatnich tygodniach na portalach rolniczych pojawiły się absurdalne informacje o tym, że wilki mogą przenosić lub powodować rozprzestrzenianie się afrykańskiego pomoru świń (ASF).

czytaj dalej »

« 1 2 3 »