Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Prośbę mieszkańców regionu o objęcie Puszczy Białowieskiej „specjalną, prezydencką pieczą” wręczyły 25 października br. w Hajnówce prezydentowi Andrzejowi Dudzie przedstawicielki grupy „Lokalsi przeciwko wycince Puszczy Białowieskiej”.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Błotnista Łemkowyna Ultra Trail dała w kość

25-10-2016

Aż 8 osób z naszego teamu wystartowało w zawodach Łemkowyna Ultra Trail, które odbyły się 21-23 października w Beskidzie Niskim. Trudno będzie zapomnieć błoto tych zawodów, które stało się ich głównym elementem rozpoznawczym.

czytaj dalej »

Towarzystwo Przyrodnicze Kawka to pierwsza i jedyna bydgoska organizacja przyrodnicza, zrzeszająca biologów, przyrodników i miłośników przyrody, którym jej los nie jest obojętny. Dziś Towarzystwo, jako ósma organizacja społeczna dołącza do koalicji Stop Elektrowni Północ.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Dogtrekking na Mazurach i kolejne podium

23-10-2016

Ola Dawidziuk z psem Maja startowała 22 października w dogtrekkingu w miejscowości Kolonia niedaleko Spychowa na Mazurach.

czytaj dalej »

Dwaj myśliwi zasiedli w piątek, 21 października, na ławie oskarżonych w Sądzie Rejonowym w Lesku, gdzie rozpoczął się proces w sprawie zabicia i oskórowania wilka w miejscowości Żernica w Bieszczadach.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »