Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Minister Jan Szyszko po raz kolejny wprowadził w błąd opinię publiczną, tym razem na forum europejskim. W czasie spotkania ministrów środowiska UE polska delegacja, na poparcie decyzji dotyczącej zwiększenia wycinki w Puszczy Białowieskiej, przedstawiła szereg nieprawdziwych informacji.

czytaj dalej »

21-23 października 2016 r. w Beskidzie Niskim odbywają się wyjątkowe zawody biegowe – Łemkowyna Ultra Trail. W zawodach startuje 7 zawodników naszego zespołu – Dzikie Życie RunTeam. Patronat nad zawodami objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

O Puszczy będą decydować zwolennicy jej wycinki

14-10-2016

Minister Środowiska Jan Szyszko powołał zespół, który ma nadzorować wykonanie decyzji Komitetu UNESCO, w tym Zintegrowanego Planu Zarządzania obiektem dziedzictwa przyrodniczego „Puszcza Białowieska”.

czytaj dalej »

W związku z artykułem „Rosyjska hipokryzja ekolobbystów”, który ukazał się w „Gazecie Polskiej” w dniu 12 października 2016 r., Stowarzyszenie wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec wprowadzania opinii publicznej w błąd.

czytaj dalej »

8 i 9 października br. odbył się Hubertus Spalski - największa plenerowa impreza myśliwska i jeździecka w Polsce. Ukoronowaniem obchodów święta myśliwych było polowanie zbiorowe, a po nim pokot.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »