Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Kolejna samowola przyrodnicza na skarżyskiej S-7

30-9-2015

21 września 2015 r. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot złożyła zawiadomienie o zagrożeniu wystąpienia szkody w środowisku w związku z planami budowy skarżyskiego odcinka S-7.

czytaj dalej »

22 września 2015 r. 28 organizacji pozarządowych ponownie skierowało na ręce Ministra Środowiska apel o zaprzestanie prac na zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko w zakresie liberalizacji...

czytaj dalej »

17 września 2015 r. odbyło się spotkania z ekspertami Rady Europy dotyczące przywrócenia Dyplomu Obszarów Chronionych Rady Europy dla Białowieskiego Parku Narodowego.

czytaj dalej »

Społeczna akcja „Rykowisko dla jeleni, nie dla myśliwych”, podczas której miłośnicy przyrody przyjeżdżają do Puszczy Białowieskiej podziwiać jelenie gody, odbywa się już po raz piąty. Z tej okazji Pracownia na rzecz Wszystkich Istot organizuje Konkurs fotograficzny.

czytaj dalej »

16 września 2015 r. Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej uniewinnił Radosława Ślusarczyka, przeciwko któremu prywatny akt oskarżenia skierował właściciel ośrodka na Pilsku – firma CTE z Istebnej. To już drugi wyrok sądu potwierdzający brak podstaw oskarżenia.

czytaj dalej »

« 1 2 »