Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Głosowanie „w ciemno” załatwiło ustawę łowiecką

25-6-2015

24 czerwca 2015 r. Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa przegłosowała projekt nowelizacji w kształcie korzystnym dla lobby myśliwskiego.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Wciąż nie wiemy, ile łosi jest w Polsce

17-6-2015

Wbrew informacjom ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska, wciąż nie wiemy, jaka jest liczebność łosi. Nie może być w tej sytuacji mowy o uchyleniu moratorium na odstrzał łosia w Polsce.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Czy sejmowa Komisja przyjmie kontrowersyjne zmiany w Prawie łowieckim?

10-6-2015

11 czerwca 2015 r. o godz. 18.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska ZNiL, głosowane będzie sprawozdanie Podkomisji nadzwyczajnej powołanej do rozpatrzenia projektu zmian w ustawie Prawo łowieckie.

czytaj dalej »

Ukazał się czerwcowy numer Miesięcznika Dzikie Życie, tematem głównym wydania jest Elektrownia Północ oraz sprawy energetyczne. W artykule otwierającym numer „Elektrownia Północ na wstecznym” Radosław Ślusarczyk prezentuje historię i stan obecny wielkiej inwestycji na Pomorzu...

czytaj dalej »

W dniach 17-21 czerwca w Łodzi odbędzie się szesnasty festiwal filmowy im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi. Patronat medialny nad festiwalem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 »