Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Odwołania od decyzji o pozwoleniu na budowę dla Elektrowni Północ zgłosiło do tej pory 29 mieszkańców oraz 6 organizacji pozarządowych. Organizacje zwracają uwagę na naruszenia prawa przy procedurze wydawania pozwolenia oraz błędy, które w konsekwencji mogą realnie zagrażać...

czytaj dalej »

17-19 kwietnia 2015 r. w Nagórzycach po raz drugi odbyło się tzw. Forum Ekologiczne, będące kontynuacją konsultacji z jesieni 2014 r. między Lasami Państwowymi a organizacjami pozarządowymi.

czytaj dalej »

Miesięcznik Dzikie Życie zaprasza na Światowy Dzień Ziemi w Klubie Myśli Ekologicznej, który odbędzie się 21 kwietnia 2015 r. w Katowicach. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Pracownia w imieniu koalicji Niech Żyją! wraz z ludzi kultury, nauki, dziennikarzy wystosowali otwarty list do Premier Rządu Ewy Kopacz, w którym wyraziły zaniepokojenie w jaki sposób jest procedowany projektu nowelizacji ustawy Prawo łowieckie.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Polowania nie dla dzieci – podpisz petycję!

14-4-2015

Polowanie to nie miejsce dla dzieci – polowanie to krew, zadawanie bólu, cierpienie. Wejdź na www.polowanianiedladzieci.pl i podpisz petycję do Prezydenta RP w sprawie wprowadzenia całkowitego zakazu udziału dzieci w polowaniach.

czytaj dalej »

« 1 2 »