Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

27 lutego 2015 r. w wieku 93 lat zmarł Bohdan Tomaszewski, wybitny dziennikarz i komentator sportowy, żołnierz Armii Krajowej. Był człowiekiem wrażliwym na przyrodę – bronił Tatr przed ideą organizacji zimowej olimpiady w Tatrzańskim Parku Narodowym.

czytaj dalej »

27 lutego 2015 r. odbyło się posiedzenie Regionalnej Rady Ochrony Przyrody w Białymstoku w sprawie projektu uchwały Sejmiku Województwa dotyczącej ograniczenia populacji dzika.

czytaj dalej »

Starosta Tczewski, Tadeusz Dzwonkowski, odmówił ujawnienia opinii prawnych, których przygotowanie Starostwo Powiatowe zleciło w styczniu 2014 r. kancelarii adwokackiej z Chojnic w związku z postępowaniem administracyjnym dotyczącym pozwolenia na budowę planowanej elektrowni węglowej w...

czytaj dalej »

24 lutego 2015 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XXX spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie prof. dr hab. Jan Hartman filozof i bioetyk.

czytaj dalej »

W związku z zapowiadanym liczeniem łosi w Polsce na obszarze na wschód od Wisły, organizacje ekologiczne pragną wyrazić dezaprobatę z powodu nie wywiązania się przez Ministra ze zobowiązania przeprowadzenia rzetelnej oceny liczebności.

czytaj dalej »

« 1 2 »