Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Od kilkunastu dni miłośnicy przyrody przebywają na terenie Puszczy Białowieskiej aby podziwiać jeden z najpiękniejszych spektakli natury – rykowisko jeleni. Zapraszamy na ostatnie dni tego niezwykłego aktu przyrody – kolejna okazja dopiero za rok!

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zmiana we władzach Pracowni

24-9-2014

W Zarządzie Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot doszło do zmiany – po rezygnacji Krzysztofa Okrasińskiego, funkcję skarbnika zarządu pełni Sylwia Szczutkowska.

czytaj dalej »

23 września tego roku w siedzibie ONZ w Nowym Jorku odbył się specjalny szczyt klimatyczny zwołany przez Sekretarza Generalnego ONZ, Ban Ki-Moona. Celem szczytu było zmobilizowanie przywódców państw do przedstawienia konkretnych deklaracji odnośnie działań dla klimatu, co ma...

czytaj dalej »

25 września w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XXVI spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie dr Leszek Trząski – biolog, kierownik Pracowni Studiów Środowiskowych i Programowania Ochrony Wód w Głównym Instytucie Górnictwa.

czytaj dalej »

Ponad 400 tys. osób przeszło 21 września ulicami Nowego Jorku w Obywatelskim Marszu Klimatycznym pod hasłem: „Czyny nie słowa”, domagając się natychmiastowych działań dla ochrony klimatu.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »