Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Przedstawicielka Pracowni na Szczycie Klimatycznym w Nowym Jorku

21-9-2014

Europejskie organizacje społeczne reprezentuje Diana Maciąga ze Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot, która jest jedną z 13 przedstawicielek i przedstawicieli organizacji społecznych z całego świata.

czytaj dalej »

Rozstrzygnięto 1 Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny CKfoto.pl. W poszczególnych kategoriach konkursowych zwyciężyli: Rafał Nowosielski „Szalony Lepidopterolog”, Julita Orska „Mgła”, Bartłomiej Bałaban „Human”.

czytaj dalej »

17 września br. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, po wyroku NSA z maja 2013 r., uchylił zezwolenie na realizację inwestycji drogowej (ZRID) polegającej na budowie skarżyskiego odcinka S-7.

czytaj dalej »

● STOP EP

Z nową energią w Starym Polu

15-9-2014

W dniach 13-14 września przedstawiciele kampanii Stop Elektrowni Północ gościli na XX Jesiennych Targach Ogrodniczo Nasiennych w Starym Polu koło Malborka. Oprócz tych największych na Pomorzu targów branży rolniczej, miały tam także miejsce tegoroczne Samorządowo Diecezjalne Dożynki...

czytaj dalej »

10 września 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie rozpoczęła się debata publiczna nad zmianą Studium gm. Andrychów. To już druga dyskusja nad projektem, który dopuszcza narciarskie zagospodarowanie ok. 300 ha Parku Krajobrazowego Beskidu Małego.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »